درباره ما

شرکت فراصنعت نوین فنری، یکی از شرکت‌های توانمند در حوزه توزیع و پخش روانکارها برای صنایع و خودرو می‌باشد. این شرکت با بهره‌مندی از مدیریت نظام‌مند و منابع انسانی خلاق و با تجربه و با بهره‌گیری از به‌روزترین تکنیک‌های مدیریتی، در زمینه تامین و توزیع روغن موتور خودروها و تجهیزات و ماشین‌آلات مورد استفاده در صنایع، در سطح کشور و با تمرکز بر استان آذربایجان‌غربی، فعالیت می‌نماید.
رویکرد مدیریت شرکت، ارائه برترین خدمات برای مشتریان بوده و رضایت آنان بهترین مشوق و محرک در مسیر حرکت به سمت بالندگی سازمانی است.
صادرات از جمله فعالیت‌های کلیدی شرکت بوده و در این زمینه با تولیدکنندگان معتبر روانکارها، همکاری میکند.
خدمات مشاوره تخصصی در زمینه استانداردهای روانکارها، با هدف کمک به انتخاب درست مشتریان ارائه می‌شود. در این راستا شرکت فرا صنعت نوین فنری، برای تامین کالا با برندهای به‌نام و معتبر داخلی و خارجی همکاری دارد.
شرکت فراصنعت نوین فنری، مجهز به سیستم‌های نرم‌افزاری و اپلیکیشن برای فروش و تعامل با مشتریان می‌باشد. مشتریان شرکت با اطمینان کامل می‌توانند سفارشات خود را ثبت و پیگیری نمایند. سوابق کلیه سفارشات و تراکنش‌ها در شرکت در هر زمان توسط مشتریان قابل دسترسی می‌باشند.
این شرکت در حوزه مدیریت، از الگوی استاندارد مدیریت کیفیت و رویکرد فرآیندی استفاده نموده و سیستم مدون برای مدیریت و عملکرد فرآیندها دارد. این شرکت استراتژی‌های مدون در حوزه‌های مدیریت بازار، مشتریان، منابع انسانی و مالی، استراتژی‌های خود را بطور مستمر بازنگری نموده و اهداف خود را برمبنای آنها تعیین می‌نماید. ساختار مدیریتی شرکت دارای سیستم نظام‌مند برای مدیریت عملکرد و سنجش بهره‌وری می‌باشد و مسیر تعالی خود را بر مبنای مدل تعالی سازمانی EFQM تعیین کرده است.